Mobil Uygulama

Mobil uygulama firmamızın çalışmaları arasında yer almakta ve sizlerin yaratıcılığına bağlı olarak profesyonel hazırlanmaktadır.

İnternet üzerinden uygulamalar ve akıllı telefonlar ayrılmayacak şekilde hayatımızda ve bu uygulamalardan bizler de yararlanarak, aklımızdaki düşünceleri teknolojik anlamda pratiğe dökebiliriz. Akıllı telefonlar üzerinden, tabletleriniz ya da bilgisayarlarınız üzerinden bu cihazlar yer almakta olan uygulamalar, malum gerçekten çok önemli kitleye sahiptir. Bu kullanıcı kitlesini yakalamak ve mobil uygulamaları kullanarak hayallerinizi mesajları onların ulaşmasına sağlamak mümkündür. Bu şekilde, markanız ya da üretimleriniz için aklınızda olanları rahatlıkla dijital dünya üzerinde kitlelere iletebilirsiniz. İşte firmamızın mobil uygulamaları ile bunları gerçek kılabilirsiniz.

Mobil uygulama avantajları nelerdir?

Mobil uygulama size birçok açıdan avantajlar sağlayacak. Öncelikle mobil uygulamanın tanımını yapalım. Mobil uygulama, iphone uygulama, apple uygulama akıllı telefonlar, tabletler gibi mobil yani taşınabilir özellikleri olan cihazların bünyesinde çalışma özelliği olan ve bu cihazlara uyumlu olan programlardır.

Sizlerin düşünceleri, hayalleri olan mobil uygulamaları bizimle paylaşmanız durumunda, firmamız olarak bir yazılım olarak hayata geçirebiliriz. Buna göre, android uygulama app store uygulama, google play uygulama olarak sizlere uygun tasarımları rahatlıkla sunmaktayız. İphone uygulamalar, iphone cihazlar uyumlu şekilde aktive olmaktadır.

Android uygulama ile bu şekilde donanımı olan cihazlar için uygundur. Bu programları ile uyumlu olan yazılımları her konuda yapabilmekteyiz. Firmamızın ürünleri, mal ya da hizmetleri birbirinden çok farklı olabilir.

Mobil uygulama sizlere birçok avantaj sağlayacaktır. Artık klasik, büyük ve masaüstü özelliklerde olan bilgisayarların işler olmadığı, çok daha fazla mobil cihazlara ilgi olduğu malumdur. Siz de müşterilerinize çağın gerisinde kalmadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca gerçekten bu uygulamanın avantajları olduğunu da belirtelim. Öncelikle, mobil uygulamalar ile hızlı bir erişim sağlayacaksınız. Kendinize özgü, sizi anlatan bir içerik olacağından, gerçekten sizinle yakın temas kuracak sadık bir müşteri kitlesi edinmenizi sağlayacak. Mobil cihazlar üzerinden kolay erişilebilirlik sağlayacaksınız. Yeni nesil programlar üzerinden uygulama yapılacağından, klasik web sitelerine göre, hem hızlı, hem de fonksiyonel bir kullanım söz konusu olacaktır. Müşteri verisi toplama açısından da son derece kolay içeriklerle karşılalacaksınız.

Uygun Fiyatlarla Mobil Uygulama

Mobil uygulamalar sayesinde gerçekten çok yüksek ve size sadık müşteri kitlesini elde edeceksiniz. Hem mobil uygulama hizmetlerinden, hem de diğer çalışmalarımızdan ve hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimizden bahsedecek olursak, mobil uygulama hizmetleri, web geliştirme hizmetleri, dijital pazarlama hizmetleri, siber güvenlik hizmetleri gibi farlı alanlarda sizlere yardımcı olmaktayız. Ayrıca sosyal medya danışmanlığı noktasında, instagram, twitter ve facebook reklamları çalışmalarımız ile firmalarımızın sosyal medya üzerinde aktif olarak tanıtılmalarını sağlamaktayız. Arama motorları olarak Yandex ve Google üzerinden reklamcılık hizmetleri de sizlere inanılmaz bir tanıtım ve müşteri kazandıracak. Yazılım oluşturulması ve yönetimi, kurumsal kimlik çalışmalarımızı da sizlere sunmaktayız. Öte yandan, bilişim sistemleri ve veri depolama gibi çalışmalarınıza size katkı sunacak hizmetlerimizi de sunmaktayız. Bugüne kadar birçok firmamıza danışmanlık ve hizmet verdik, referanslarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz. Sizlerin de her zaman hizmetinde olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Oteller, restoranlar, turistik tesisler ve benzer konaklama tesisleri, medya firmaları, tekstil firmaları, yemek firmaları gibi çok sayıda firmamıza hizmet vermiş olan bir yazılım, bilişim ve danışmanlık firmasıyız. Çalışmalarımızı öncelikle sizlerden gelen taleplere ve hayallerinize, beklentilerinize göre şekillendirmeye son derece önem vermekteyiz. Bu nedenle sürekli olarak danışanlarımızla görüşür, öncelikle onların beklentilerinin karşılanması için işlem yaparız. İşlem yapmadan önce firmalarımızın bilgilerini mutlaka inceler, analizlerimizi yaparız. Tüm düzenlemelerimiz firma odaklı olarak, öncelikle sizlerin ihtiyaçları, sonrasında müşterilerinizin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanır.

Elbette tüm hizmetlerimiz açısından, sürekli destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Destek sistemimiz 7 24 aktiftir ve sürekli olarak hizmet vermektedir. Bir sorun ya da sorunuzun olması durumunda, destek birimimizden hemen yardım ile sorun çözümü alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize aklınızdaki ilettikten sonra, uzmanlarımız sizin için en kısa sürede mobil uygulama hazırlayacak ve işlevsel hale getirecekler. Siz hayaliniz neyse bunu planlayın ve bize aktarın. Biz hayata geçireceğiz. Ne kadar bir fiyat olacağı ise, net olmayacaktır, tamamen özellikler, içerikler, sayfa sayısı, yoğunluk gibi ayrıntılara bağlı olarak değişecektir.

Sosyal medya üzerinden reklamlar noktasında aktif olmak gerçekten çok önemlidir. Bu nedenle, çalışmalarımızdan sizlerin de yararlanmasını tavsiye ederiz. İnstagram reklamları olarak firma künyeniz incelendikten sonra, instagram da öne çıkarma, storylerde reklamların yer alması, takipçi alınması gibi çalışmalarımızı gerçekleştiririz. Gönderi reklamlarının düzenlenmesi, kapsamlı sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimiz arasındadır.

Milyonlarca üyesi olan facebook ta reklamlarınızın yayınlanması sizin için son derece avantajlı olacaktır. Facebook reklamları firmamız tarafından özenle hazırlanacaktır ve bu şekilde mükemmel bir etkileşim sağlayacaksınız. Facebook ta reklamların öne çıkarılması, gönderi reklamlarının oluşturulması gibi birçok özel düzenleme ile tanıtımlarınızı eksiksiz şekilde size özel olarak yaparız.

Önemli bir sosyal medya platformu olan twitter üzerinden de reklamcılık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Twitter üzerinden reklamınızın olması demek, kısa sürede yüksek etkileşim içine girmeniz anlamına gelmektedir. Twitter trend topic yani başlıklar içinde reklamların yer alması, siteye ait reklamların içinde hazırladığımız içeriklerin kullanılması ile firmalarımız son derece ilgi çekmektedir. 

Sosyal medya sitelerinde görünmek, ürün tanıtımı yapmak tahminlerinizin ötesinde bir ilginin, etkileşimin size ulaşmasını, mükemmel geri dönüşler almanızı sağlayacaktır. Bu nedenle, firmamızın sosyal medya alanında danışmanlık çalışmalarına, referanslarımıza mutlaka bakmanızı öneririz. Kısa sürede satışlarınızı katlamak istiyorsanız bizimle çalışmalısınız. Önemli kazanımlar sizleri bekliyor olacak.