Peryodik Bakım

Hizmetlerimizden yararlanarak, periyodik bakım çalışmaları sayesinde çok daha verimli şekilde sistemlerinizi kullanabilirsiniz.

Periyodik bakım sistemler açısından yararlıdır ve gereklidir. Bakım yapılması demek, teknolojik ürünlerin ya da sistemlerin verimle işlem görmesi, süreklilik arz etmesi ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Bunun yararını gören, bilincinde olan firmalar kurumsal bazda periyodik bakım hizmetlerini kesintisiz olarak almaktadır. Cihazlar içeriklerine göre, 3 aylık, 6 aylık ya da 12 aylık olarak bakımlardan geçmelidir. Bakımın önemi noktasında, bilinçli olmayan iş sahipleri, firmalar düzenli bakımlara maliyet ayırmak istemeyebilir ve bunu aksatabilirler. Beklemedikleri bir anda, arıza olması halinde, önemli veri kayıpları ile yüksek maliyetli teknik destek, tamir masrafları yaptıklarında ne kadar önemli olduğunu fark ederler.

Firmamızın periyodik bakım hizmetleri

Yukarında belirttiğimiz gibi, firmalarımızla sistemlerin ya da cihazların yapılarına ve çalışma esaslarına uygun olarak, 3 aylık, 6 aylık ya da 12 aylık olmak üzere bakım hizmetlerini vermekteyiz. Bilgisayar bakımı çalışmalarımızdan biridir. Bu bakım kapsamında, bilgisayarların detaylı şekilde kontrolü her açıdan sağlanır. Kontrollerin çalışması, sistem ile uyum, varsa parçaların değişmesi gibi çalışmaları yaptıktan sonra raporlama hizmetimizi sunarız. Yazıcı bakımı hizmetlerimizde, firma yazıcılarının tamamı detaylı şekilde kontrol edilir. Sistemle uyum, komut alma, yazdırma kalitesi gibi olması gereken işlevlerin tümü incelenir ve firmaya rapor verilir.

Network bakımı, son derece kapsamlı şekilde yapılan, mutlaka firmalar tarafından atlanmaması gereken bir kontroldür.Network sistemi detaylı şekilde kontrol edilerek, tüm sistem ve cihazlarla uyumu kontrol edilmektedir. Network sisteminin işlemesi demek, firmaların tek bir merkezden kolayca kontrol edilmesi anlamına gelmektedir. Firmamızın tamamen danışanlarımızla birebir uyumlu ve ekstra maliyet yüklemeyecek network kurulumları yapmaktadır. Firma kurulumları ve bilişim sistemleri ekiplerimiz tarafından ayrıntılı şekilde denetlenir ve sonucunda raporlama yapılır.

Düzenli bakımla verim artar

Bilgisayar bakımı sonucunda saptamalarla gerekli işlemlerin hepsi uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Bilgisayar tamiri işlemleri de buna dahildir. Ekibimiz alanında eğitimli,profesyonel isimlerden oluştuğundan, tamir işlemlerini de eksiksiz şekilde gerçekleştirir. Markaların kendi orijinal parçaları ya da yüzde yüz uyumlu parçalar kullanılmaktadır. Bu şekilde cihazların uzun ömürlü ve yüksek performanslı olması sağlanmaktadır. Kurumsal bakım noktasında firmamızla çalışmanız, son derece uygun bakım maliyetleri ile devamlı uzman ekibin kontrolünde olmanız anlamına gelmektedir. Bu şekilde, uzun vadede bilişim sistemlerinde ve donanım ekipmanlarınızda yüksek verim ve karlılık elde edebilirsiniz.

Arıza olması ya da sistemde ağırlık olması durumunda derhal firmamızla iletişime geçmeniz çok önemlidir. Özellikle bilgi depolama ve iletişimlerinin, güvenliğinin söz konusu olduğu durumlarda kesinlikle bildirim ihmal edilmemesi gerekir. Bu hizmetlere servisin, bakımın gerçekten çok hızlı olması gerekmektedir. Bu sayede iş verimi üzerindeki aksama, gecikme ya da kesinti minimum düzeyde olacaktır. Ayrıca güvenlik unsurları da sakıncalı bir durum içine girmeden, siber saldırılara maruz kalmadan sistemin devamı sağlanabilir. Bu nedenle, firmamızdan servis hizmeti alacak danışanlarımıza da durum bildirimi için süre vermekteyiz ve hızlı bildirim yapmanın önemini aktarmayız.

Bu anlamda, otomatik bir bildirim sistemimizin olduğunu belirtelim. Bu sistem, firmamızın donanımlı uzman ekibinin talepleri alması ve işi en iyi şekilde yapacak ekibe yönlendirmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Bu sayede firmamızda doğru ve hızlı sorun çözümleri profesyonel anlamda sağlanmaktadır. Sorun yaşanması halinde, durum ivedilikle özel sistem üzerinden danışan firma tarafından uzmana bildirilir.Uzmanımız ise durumu inceler ve ekibe gereken talimatları verir. Hizmet masamız ile danışanlarımız arasında kesintisiz ve hızlı çözüm odaklı bir iletişim sağlanır.

Network sistemleri,mobil uygulamalarımız, e ticaret hizmetlerimiz, sosyal medya danışmanlığı faaliyetlerimiz gibi birçok hizmet kalemimiz ile sizlerleyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin aksamadan ve elbette yüksek verimle sürmesi için gerçekten periyodik bakım uygulamalarımızın önemi büyüktür. Bu nedenle, firmamızın oluşturduğu bir sistem oldun ya da var olan bir sistemin üzerine olsun firmamızdan bakım hizmetlerimizden kesinlikle yararlanmanızı önermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Periyodik bakımlar ile hata ya da eksikler hemen giderildiğinden güvenlik açısından bir saldırı olması riski ortadan kalmaktadır. Verimli çalışma sağlanarak mali açıdan firmaların masraf içine girmeleri önlenmektedir. Teknik arızalardan kaynaklanan sistem kesintisi süresi azalır ve bu noktada iş gücü kaybı olmaz. Sistem üretkenlik ve performans açısından maksimuma çıkar.

Periyodik bakım süreçlerimizi, 3 aylık, 6 aylık ya da 12 aylık süreçler içinde yapmaktayız. Bu kontrol süreleri bakıma alınacak ürünlere ya da sistemlere göre değişmektedir. Bazı sistem ya da cihazların 3 ay gibi sık sürelerde kontrol edilmesi gerekmektedir. Ekibimiz danışmanlarımıza gerekli olan süreleri bildirir.

Ürün ya da sistem üzerinden bakım periyodik bakım içinde yer almaktadır. Network sistemleri,firmamız tarafından kurulsun ya da kurulmasın, network bakımı olarak bakımlarımız içinde yer almaktadır. Ayrıca, bilgisayar bakımı da çok önemlidir. Bilgisayarları kontrol edilmesi ve tamiri yazıcı bakımı da hizmetlerimiz içinde yer almaktadır.

Firmamızın diğer hizmetlerinden yararlanan değerli müşterilerimiz periyodik bakım destekleri alabildikleri gibi, aynı zamanda, ilk defa ya da sadece bakım desteği alacak firmalarımıza da kapılarımız açıktır. Aylık ya da senelik bakımlarımıza ilk defa bizimle çalışacak firmalarımız da elbette yararlanabilirler. Bu şekilde firmamızın çalışmalarını da yakından tanıyabilirler.

Aksama, çalışmama durumunda firmaların firmamızla hemen iletişime geçmesi için düzenlenen bir uygulamadır. Otomatik teknik destek ile firmamız hemen durum bildirimi yapar. Bildirim üzerine başvuruyu alan uzmanımız derhal durumu tespit ederek ilgili birime yönlendirir. Bu şekilde, yapılacak iş zaman kaybı olmadan, donanımlı ve yetkin personelimiz tarafından giderilir.