E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret hizmetleri sunan firmamızdan yararlanarak ticaret yapabileceğiniz web sitesine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret siteleri mükemmel avantajlı fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Tandem Bilişim olarak, yeni nesil çözümlerimizle her zaman sizlerleyiz. İnternet üzerinden ürün tanıtımlarınızı ve satışlarınızı yapmanız son derece avantajlıdır. Günümüzde tüm işlemlerin online sistemler üzerinden yapılmaya başladığı, neredeyse klasik yöntemlerle işlem yapılmadığı, çok yakın bir gelecekte ise bitcoin gibi sanal para sistemleri üzerinden tamamen bu yönde işlem yapılacağını belirtelim. E-Ticaret artık geleceğimizin tek ve gerçekten vazgeçilmez alışveriş unsuru olacaktır diyebiliriz rahatlıkla. Bu nedenle, firmalarımızın gerek yurtiçi pazarında, gerekse yurtdışı pazarında etkin şekilde var olmak için e ticaret hizmetlerinden yararlanmaları çok önemlidir.

E-Ticaret Hizmetlerimiz ve Paketlerimiz

Her firma e ticaret siteleri ile ürünlerini, hizmetlerini tanıtmalı ve online satış yapmaya başlamalıdır. Tandem Bilişim olarak firmalarımızın mümkün olan en avantajlı, altyapısı donanımlı ve güvenlik unsurları eksiksiz, kullanımı kolay ve hızlı siteleri hazırlamaya gayret göstermekteyiz. Uzman kadromuz alanında son derece eğitimlidir, ayrıca, sürekli olarak inovasyon anlayışı ile kendimizi geliştirmekteyiz. Uygun fiyatlarımızla, e ticaret site kurulumu çalışmalarımızdan sizler de yararlanabilirsiniz. Örnek, size referans olacak e ticaret siteleri incelemek için mutlaka çalışmalarımıza bakınız. E-Ticaret site kurulumlarında, firmalarımıza özel, tamamen sizlerden gelen altyapı ve başvurular ile özel site kurulumları yapabiliriz. Öte yandan hazır e ticaret paketlerimiz de gerçekten firma tanıtımları, üyelikler ve online alışveriş açısından uygun örneklerdir. Hemen bir demo ile deneme de yapabilirsiniz.

E-Ticaret sitelerimiz size firmanız noktasında, müşterilerinize ulaşmanız için tahminlerinizin de ötesinde fonksiyon kazandıracaktır. Firmamız desteği ile e ticaret sitesi kurarak dakikalar içinde kazanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere üyelik bilgilerinizi güvenle saklayacağınız donanımı bir altyapı sunmaktayız. Ayrıca, hızlı ve işlem yapılması kolay, anlaşılır bir web sitesi sahibi olacaksınız. E-Ticaret sitesi ile aynı anda binlerce müşteriye ulaşma şansını elde edeceksiniz. Bu şekilde internet satışı üzerinden gelirleriniz katlanacak. Yeni nesil alışveriş, ürün satışı unutmayın ki internetten ürün satışı olarak kabul edilmektedir. Gerek ürünlerinizi, üretimlerinizi, hizmetlerinizi internet üzerinden, klasik alışveriş yöntemlerine oranla gerçekten çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

E-Ticaret sitelerimizin özellikleri

Firmaya özel sipariş ya da e ticaret paketleri üzerinden çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Tek bir adres üzerinden, binlerce hatta milyonlarca, belki ülke çapında, belki de yurtdışı çapında da hizmetlerinizi, ürünlerinizi online olarak sunabilirsiniz. Tek ve güvenli bir noktadan, işlem yapma, firmanızı tanıtma şansınız olacaktır. E-Ticaret platformlarımız, etkileyici görsel kalite, hız, kapasitesi maksimum olarak karşınıza çıkıyor. Sitelerimiz seo, arama motoru optimizasyonu donanımlı şekilde gerçekleşmektedir. Bu da arama motorlarında sitenizin ilk sıralarda yer alacağı anlamına gelmektedir.

E-Ticaret sitelerinde online alışveriş özellikleri açısından donanımlı olmak son derece hayati bir durumdur. Bunun bilincinde olan firmamız sizlere online mağaza açısından zengin bir içerik hazırlamaktadır. E-Ticaret sitelerinin online alışveriş bölümünde, harika mağazacılık özellikleri, görsel anlamda mükemmel ürün tanıtımları, en yeni e ticaret ve online alım uygulamaları, zengin vitrin programları sizleri bekliyor. Ayrıca kargo gönderimi tanımlanmış şekilde, birçok açıdan hazır ve hemen işleme başlayabileceğiniz özelliklerde siteler sizler için tasarlanmaktadır.

Firmamız tarafından düzenlenen e ticaret siteleri ile direk olarak müşterilerinizin görsel anlamda eksiksiz şekilde ürünlerinizin, hizmetlerinizin resimlerini görmesini, ayrıca bilgilendirici içeriklerle ürünleri tanımaları sağlanacaktır. Firma künyeniz, hizmetleriniz ve size dair tüm önemli açıklamalar da sitemizde bulunur. Ödeme kısmı ise sitelerin en önem verilen kategorisi olarak, yüksek bir güvenlik ile birlikte, gelişen ve uluslararası anlamda tanınan ödeme yöntemleri uygulanmaktadır. Sitemizden tasarlanan e ticaret siteleri ile müşterilerinize, son derece güvenli, tamamen bilgileri gizli kalacak şekilde imkan sunabilirsiniz. Özel ödeme planı dökümleri, taksitle ödeme imkanları, promosyon, kampanya ve indirim olanakları gibi imkanları da ekleyebilirsiniz. Elbette web sitelerinin kullanımında, tüm aşamalarda uzmanlarımız kesintisiz olarak sizlere destek verecekler.

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız geniş olanaklarla e ticaret hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Öncelikle firmaya özel sipariş hazırlayabiliriz ya da hali hazırda bulunan e ticaret sitenizin gelişmesi noktasında çalışmalarımızı sunabiliriz. Öte yandan, hazır e ticaret paketlerimizden de yararlanabilirsiniz. Firmamıza başvurarak bir demo ile deneme yapabilirsiniz.

E-Ticaret sitesi noktasında, paketlerimizden edinmeniz durumunda hemen bir demo ile deneme yapabilir, ardından size tanımlanacak sitemizi kısa bir sürede, dakikalar içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Siteye özel tasarımlarda ise, uzmanlarımız öncelikle firmanıza yönelik bir inceleme yaparak, en kısa zamanda size özel e ticaret sitesini hazırlayacaktır.

E-Ticaret hizmetleri yanında, dijital dönüşüm hizmetlerimizde, sitenizin donanımlı ve işlevsel bir hal alması için hizmet vermekteyiz. Öte yandan, network sistemleri olarak, periyodik bakım çalışmaları olarak da sizlere hizmetlerimiz söz konusudur. Mobil uygulama, kurumsal kimlik çalışmaları, Yandex ile Google reklamları, sosyal medya reklamları da hizmetlerimiz arasındadır.

E-Ticaret sitesi bünyesinde, kurumsal kimlik bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve yer almasını istediğiniz firmanızı tanımlayan bilgiler sizden gelen talepler ile her zaman yer almaktadır. Ürün tanıtımları, bilgileri ve görsel anlamda zengin fotoğraflar ile yer almaktadır. Online alışveriş bölümleri de sitede bulunmaktadır. Zengin ve güvenli altyapısı ile sizlere dolu siteler sunmaktayız.

Firmamız çağrı merkezlerimiz üzerinden her zaman sizinle. Her an 7 24 destek veren bir firma olarak bu anlamda müşteri memnuniyetini yakaladığımızı düşünüyoruz. Web sitemiz üzerinden online iletişim kurabilir, canlı destek hattı üzerinden de firmamızdan hem bilgi alabilir, hem de başvurularınızı yapabilirsiniz.