Facebook Reklamları

Facebook reklamları ve diğer dijital çalışma alanlarında maksimum başarı ve olumlu geri dönüşler almanıza yardımcı olmaktayız.

Tandem Bilişim olarak hizmet sunmaya başladığımız günden bu yana, bilişim, yazılım ve danışmanlık sektöründe kişi ve firmaya hizmet sunmaktayız. Bugüne kadar çözüm odaklı ve maksimum verim hedefli olarak birçok çalışmaya imza attık. Günümüzün rekabet ve tanıtım alanlarının internet üzerinden olmaya başladığını, artık klasik tanıtımların yerini internet kaynaklı alanların aldığını bilmek gerekir. Özellikle sosyal medya sitelerinde var olmak, etkin şekilde yer almak son derece önemlidir. Bunun bilincinde olan firmamız, dijital dünyanın tüm gelişmelerini takip eder ve danışan kişi ile firmalarına en donanımlı şekilde aktarılır.

Hizmetlerimiz

Firmamızın çalışma alanları, facebook reklam, instagram reklamları, twitter reklamları, youtube reklamları, yandex reklamları alanlarında çalışmalar, toplu mail hizmeti, toplu sms hizmeti, e ticaret paketleri, bilişim sistemleri, veri depolama sistemleri olarak çeşitlenmektedir. Hizmet ve kurulma amacımız danışanlarımızın dijital anlamdaki yatırımlarını oluşturmak ya da hali hazırda olan yatırımlarına korumak, geliştirmek, altyapısını geliştirmek ve etkin kullanım ile maksimum verim almalarını sağlamaktır. Çalışma alanlarımızı dört ana başlıkta toplayabiliriz. İnternet reklamları, seo çalışmalarımız, teknoloji hizmetlerimiz ile tasarım ve yazılım hizmetlerimizi sizlere özenle sunmaktayız. Ekibimiz eğitimleri gayet yeterli ve bu alanda uzmanlaşmış isimlerdir.

Sosyal medya reklamları ve Facebook reklamlarının önemi

Sosyal medya reklamları yeni nesil reklamcılık anlamında son derece önemlidir. Sosyal medya siteleri facebook, twitter, instagram gibi önemli sayıda üyesi olan ve dünyanın dört bir yanında internet üzerinden servis sağlayan sitelerdir. Bunların kesinlikle en önemlisi ve çok sayıda üyesi olan sosyal medya sitesi facebook olarak, facebook öne çıkarma işlemlerimizle etkin şekilde reklamlarını yapma şansını elde eden birçok danışan firmamız bulunmaktadır. Facebook ta reklam yayınlamak, günümüzde en önemli tanıtım araçlarından biridir ve firmamız özellikle bu sitede tanıtımların dikkat .çekmesi, firmalarımızın ürün ve hizmetlerinin en dikkat çekici şekilde tanıtılması için gerekli dijital çalışmalarını yapmaktadır.

Sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimizle, facebook başta olmak üzere, bu çok işlerliği olan sosyal medya sitelerinde danışanlarımızın tanıtımını yapmayı hedefledikleri ürünlerin ve hizmetlerin tanıtımlarının yapılması, sponsorlu alanların bu şekilde son derece verimli olarak kullanılması sağlanmaktadır. Ülkemiz de en yaygın sosyal medya sitesi facebook tur. Bu sosyal medya sitesinin yaklaşık olarak 45 milyona yakındır. Bu da son derece önemli bir rakamdır. Bir gerçek kişinin bir hesabı olduğu gibi, birçok firmaların, grupların yani hem gerçek kişilerin hem de tüzel kişilerin facebook hesaplarının olduğu düşünülürse, bu alanlarda yayınlanacak reklamların ne kadar etkili ve verimli olacağı malumdur. Ayrıca sosyal medya sitelerinde uzun zaman geçiren çok önemli bir potansiyel bulunmaktadır, üyelerin aktif şekilde site üzerinden alışveriş yaptıkları da bilinmektedir. İşte bu sayede facebook üzerinden reklam veren birçok firma, ürün satışlarını katlamaktadır. Bu da gönderi reklamı uygulamalarında en verimli reklam çalışmaları olmasını sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, fiyat tekliflerimiz ve çalışma takvimimizi belirlemek için firmamızla her zaman iletişim kurabilirsiniz. Web sitemizden hizmetlerimizi, çalışma ilkelerimizi, firma geçmişimizi ve elbette referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimizden tüm şekilde firma bazında yararlanabilirsini,z bir ya da birkaç çalışmamız üzerinden de faydalanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden iletişim kurmanız ve başvurunuzu da yapmanız mümkündür. Ayrıca, çağrı merkezimiz üzerinden, sosyal medya hesaplarımızdan da başvurularınızı yapabilirsiniz ve ayrıca firmamız gelişmelerini bu hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Bu şekilde, dijital dünyada güncel gelişmeler nelerdir, net şekilde öğrenmeniz ve izleme yapmanız da mümkündür.

Facebook reklamları ile ayrıca sosyal medya danışmanlığımızdan faydalanarak mal ve hizmet satışlarını birkaç defa katlayan danışanlarımız bulunmaktadır. Son derece uygun hizmet paketlerimizden memnun kalacaksınız. İnternet dünyasında etkin olarak var olmak, ekonomik rakamlarla ürün tanıtımlarınızın son derece yüksek orana çıkmasını sağlayacaktır. Bu imkanı siz de kullanmalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya danışmanlığı çalışmalarımızla, kişilerin ve firmaların ürünlerini ve hizmetlerini sponsorlu reklam sistemleri üzerinden, bu sitelerde yayınlamalarını sağlamaktayız. Bu şekilde, firmaların ürünlerini ve hizmetlerini potansiyel hedef kitlelerine çok derece direk ve aktif olarak ulaştırmaları mümkün olmaktadır. Facebook, twitter ve instagram üzerinden reklam çalışmalarımız etkin sonuçlarla sizlere dönmektedir.

Kişi ya da firmaların, yani hem bireysel hem de kurumsal olarak kişilerin web sitesi ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayız. Web sitesi kurulmasını isteyenler ya da var olan web sitesinin yeterli olmaması durumlarında firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz. Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza yönelik, ziyaret edenlerin en kolay ve direk sonuç odaklı olarak fayda sağlayacakları web siteleri geliştirmekteyiz.

Hayallerin de ötesinde kitlelere ulaşmak aslında hiç de zor değil. Firmamızın danışmanlığında, mobil uygulama geliştirme çalışmalarımızdan yararlanarak akıllı telefonlar üzerinden inanılmaz sayıda kişiye ulaşabilirsiniz. Ürün tanıtımlarınızı ve satışlarınızı katlayabilirsiniz. Akıllı telefonlar üzerinden uygulamaları mühendislerimiz size özel geliştirecekler.

İnternet reklamları, günümüzde klasik reklamcılığın yerini aldı. Artık tv ve basılı medya reklamları yerine internet platformları çok daha etkin sonuçlar vermektedir. Bunun bilincinde olan firmamız, uzman ekibimizle danışanlarımıza özel şekilde dijital pazarlama çalışmalarını sunmaktadır. Bu şekilde ürünlerin, mal ile hizmetlerin internetin ilgi çeken alanlarında yer alması sağlanmaktadır.

SEO, arama motoru optimizasyonu çalışmalarımız ile arama motorlarında web sitenizin, firmanızın en üst sıralarda çıkmasını sağlamaktayız. Bu özel donanım ile ziyaretçilerin yani internet kullanıcılarının size direk şekilde ulaşmaları mümkün olmaktadır. Google üzerinden girilen bir kelimede ön sıralarda sitenizin çıkması demek, tek tuşla binlerce kişiye ulaşmanız demektir.