Google Reklamları

Google reklamları size kısa sürede, son derece etkili tanıtım olanakları sunacaktır ve firmamız bu konuda profesyoneldir.

Google reklamları konusunda size destek sunacak kadromuz ile ilerleme sağlayabilirsiniz. Firmamız, birçok alanda başarılı çalışmalarının yanında, aynı zamanda Google reklam ajansı olarak da sizlere hizmet sunmaktadır. Google reklamları inanılmaz şekilde müşterilerinizi artıracak. Google dünyanın en fazla ziyaretçisi olan arama motorudur. Her gün, gerek ülkemizde, gerekse dünya genelinde milyonlarca insan bu siteden aramalarını gerçekleştirmektedir. Google ads bünyesinde reklamları uzman bir firma ile düzenlenen firmaların tanıtımlarında inanılmaz etkiler olmaktadır. Bu yapılan araştırmaların kanıtladığı bir durumdur. Elbette dijital pazarlama ve reklamcılık alanında uzman bir firmadan destek almanız çok önemlidir.

Firmamızla Google reklamlarında nokta atışı yapabilirsiniz

Arama reklamları ile her gün, hedef kitlenizin karşısına defalarca çıkabilirsiniz. Google arama motoru ana sayfasından aramalar üzerinden reklamlarınızın yapılmasını sağlamak, son derece etkili olarak görünmek ve ilgi çekmek anlamına gelmektedir. Google aramalar içinde ve haritalar kategorisinde reklamlarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz. Buradan web sitenize yönlendirecek tıklamalar ile birçok insanın hedefine ulaşmanızı sağlayacaktır. Üstelik google reklam verenlerine avantajlı ödemeler sunmaktadır. Buna göre, tıklanma ya da aranma başına ödemelerinizi yapmanız söz konusu olacaktır. Yani, reklam verme başına değil, bir etkileşim olduğundan ödeme yapmanız gündeme gelmektedir.

Ürün ve hizmetlerinizin ekonomik olanaklarla milyonlarca etkileşim içine girmesi için, genel anlamda arama motoru reklamları, özel anlamda ise Google reklamları son derece idealdir. Bu şekilde bir online reklamcılığın faydaları çok fazladır. Öncelikle, tanıtımızın dönüşümü yani etkileşimin son derece yüksek oranlarda olması söz konusu olacaktır. Müşteri portföyü oldukça yüksek oranda, hatta kat be kat şekilde genişlemeye başlar. Elbette çok fazla ilgi çekme ve tanınma, bağlantılı olarak marka bilinilirliğinin de artmasını sağlamaktadır. Bir anda yani kısa sürede çok daha tanınan bir marka haline gelebilirsiniz. Bu şekilde etkili bir tanıtım, rakiplerinizi geride bırakmanızı da sağlar.

Google reklamları avantajları nelerdir?

Google sıralama reklamları ve genel anlamda Google reklamları, interneti yoğun olarak kullanan, klasik reklamlar ile ulaşmanızın zor olacağı bir yeni nesil kitleye ulaşmanızı sağlar. Klasik olarak görsel ya da basılı tanıtımlar sadece belirli bir kitlenin dikkatini çekmeye yarar. Oysa internet üzerinden tanıtımlar çok sayıda insanın dikkatini çeker. Bu şekilde, çok daha fazla müşterinin dikkatini çekebilirsiniz. Bu şekilde, web sitenize çok daha fazla ve farklı ilgilenenler gelmeye başlayacaktır, bunların önemli kısmı da müşteri olarak kazanımınız olacaktır. Reklamlarınızı kısıtlı bir alandan çıkararak, bölgesel, ülke hatta uluslararası alanı yayma şansını elde edersiniz. Bu şekilde, çok ama çok daha uzak mesafelerdeki müşteri adaylarını kazanmış olursunuz. Belki de en önemli avantajlarından biri ise, gerçekten ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi arayan kişilerin buna tam da istedikleri anda kavuşmalarına olanak sağlanmasıdır. Kişi arama motoruna bir kelime girdiğinde, bu kelime ihtiyacı olan hizmet ya da üründür. Bu şekilde firmanıza ulaşması da istediği için olacaktır. Doğru müşteri adaylarına, en doğru zamanda ulaşabileceksiniz. Google reklamları ile aldığınız verilerin raporlanma özelliği bulunmaktadır. Bu şekilde size nasıl bir katkı sunduğunu anlayabilirsiniz.

Google reklamları gerçekten avantajları düşünüldüğünde, son derece ekonomik ve inanılmaz etkili özellikler sunmaktadır. Google arama ağı reklamları, görüntülü reklam ağı uygulamaları, remarketing yan, yeniden pazarlama çalışmaları, Google alışveriş reklamları, gmail reklamları, mobil ağı reklamları sizlere sunduğumuz dijital reklam çalışmalarımız arasındadır. Arama motorları üzerinden, Google ayrıca Yandex reklamları olarak da sizlere destek vermekteyiz. Arama motorlarında web sitenizin yer alması sonucunda gerçekten beklentilerinizin de üzerinde kazanımlarla karşılaşacaksınız. Bu reklam hizmetlerinde elbette uzman ekibimiz sizin için gerekli işlemleri yapacaklar ve destek olacaklar. Bu sayede bir hata yapmanız söz konusu olmayacak. Ayrıca çalışmalarımız sonunda raporlama ile size sık sık bilgi vereceğiz. Bu şekilde hizmetlerimizin verimini kendiniz inceleyerek anlayacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamızla iletişime geçmenizden sonra, hemen sizin için reklam verme işlemlerimizi tamamlarız. Kısa sürede reklamlarınız arama motoru üzerinde yer almaya başlar ve olumlu sonuçları çok kısa bir sürede almanız söz konusu olacaktır. Google ve Yandex arama motorları üzerinden reklam hizmetlerimizden her zaman yararlanabilirsiniz.

Facebook, instagram ve twitter olarak, milyonlarca üyesinin ve inanılmaz etkileşimin olduğu sosyal medya sitelerinde reklamlarınızın yer alması demek müşteri potansiyelinizi inanılmaz şekilde artırmanız anlamına gelmektedir. Firmamız sosyal medya danışmanlığı ile, trend topic reklamları, gönderi reklamları, hikayelerde reklamların yer alması, öne çıkarma gibi uygun özellikleri sizler için hizmete sokmaktadır.

Firmamız olarak google ve diper arama motoru reklamları yanında, sosyal medya reklamcılığı olarak instagram, twitter, facebook reklamları, youtube reklamları ve kurumsal kimlik tasarımları gibi çalışmalara imza atmaktayız. Ayrıca network sistemleri, hizmetlerimiz noktasında periyodik bakımlarımız, veri depolama, bilişim sistemleri, e ticaret paketleri uygulamalarımız da sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasındadır.

Google adwords reklamları hizmetlerimiz, sosyal medya yönetimi çalışmalarımız, google arama ağı reklamları çalışmalarımız, google görüntülü reklam ağı çalışmalarımız, gmail reklamları, yandex reklamları, mobil reklam ağı çalışmalarımızla dijital medya alanında sizlere, gerçekten etkili sonuçlar verecek çalışmaları uzman ekibimizle sunmaktayız.

Firma hizmetlerimizden biri de özel panelimiz ile sizlere sunduğumuz toplu sms ve toplu mail hizmetlerimizdir. Bu şekilde, kısa bir süre içinde binlerce kişiye, potansiyel müşteri hedef kitlenize ulaşmanız sağlanmaktadır. Öte yandan, bu kadar mail ya da sms gönderilmesi maliyetli olacak iken, sistemimizle inanılmaz ekonomik rakamlara hizmet alma şansınız olacaktır.