Hakkımızda

Tandem Bilişimi
Tanıyın!

Tandem Blişim Teknolojileri 2007 yılında 2 ortak tarafından kurulmuş ve bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Uzun yıllar şahıs firması olarak faaliyet gösteren Tandem Bilişim 2018 yılında Tandem Online Bilişim ve Teknolojileri Ltd. Şti. olarak kurumsallaşma yolunda büyük bir adım atmıştır. 2 ortak tarafından kurulan şirketimiz kaliteli hizmet anlayışı ile bilişim sektöründe bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Müşterilerimiz ile bilişim sektörüne dair bilgi birikimlerimizi paylaşıyoruz ve bilişim alanında bütün yüklerini firma olarak biz üstleniyoruz.

Network altyapı sistemleri, güvenlik sistemleri, sistem kurulumları, web tasarım, e-ticaret, reklam danışmanlığı, kurumsal kimlik, sosyal medya danışmanlığı gibi bir çok alanda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşterilerimize daima kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Çalışmalarımızda her zaman müşterilerimize en faydalı olarak stratejiler ve bütçeler belirliyoruz. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için firmaları kalkındıracak ve onları internet ortamında en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar üretmeye gayret gösteriyoruz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Neden Tandem?

Tandem Bilişim Teknolojileri olarak neden bizimle çalışmanız gerektiğini kısa bir şekilde özetlemek istiyoruz.

İşiniz
Emin Ellerde

Bilişim ile alakalı bütün ihtiyaçlarınıza uzman çalışma arkadaşlarımızla çözümler üretiyoruz. En etkili çalışma yöntemleri ile işinizin emin ellerde olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Hızlı
Çözüm Üretiyoruz

Saniyelerin dahi önemli olduğu günümüzde ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza anında çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizi asla bekletmiyoruz.

Özel
Hissettiriyoruz

Çalışmalarımızda müşteri odaklı çalışıyoruz. Her müşterimize ve sektörüne özgü çalışmalar geliştiriyoruz. Kopya işlerden uzak duruyoruz. Yapılan çalışmalar müşterilerimize özel gerçekleştiriliyor.

Şeffaf
Çalışıyoruz

Yapılan bütün çalışma aşamalarında müşterilerimizle bilgi ve beceri paylaşımında bulunuyoruz. Raporlamalarımız en ince ayrıntısına kadar yapılan çalışmaların detaylarını içeriyor. Müşterilerimiz yapılan bütün çalışmalara hakim oluyor.
Çelikler Holding
Türk Telekom
Türkcell
Gazi Üniversitesi
İstanbul Üniversitesi
Uyar Legal Hukuk Bürosu