Instagram Reklamları

İnstagram reklamları ile beklentilerinizin çok daha üzerinde kişiye ulaşabilir portföyünüzü rahatlıkla genişletebilirsiniz.

Reklam tanıtımlarınızı son derece uygun rakamlara, klasik reklamların kat be kat fazlası etkinlikte sağlayabilirsiniz. İnstagram, dünyada en etkin sosyal medya siteleri arasındadır. Sosyal medya siteleri, 2000 li yılların ikinci yarısından itibaren kurulmuş ve büyük bir hızla hayatımıza girmiştir. Dünya genelinde sosyal medya sitelerinin milyonlarca üyesi bulunmaktadır. En popüler olanlardan biri de İnstagram dır. İnstagram dünya genelinde 750 milyon civarında insanın yani inanılmaz dev rakamların ilgi gösterdiği bir platformdur. Bu kadar fazla aktif kullanıcının olması elbette ülkemiz açısından da geçerlidir. İnstagram ülkemizdeki en çok kazandıran ve en popüler sosyal medya sitelerinden biridir.

Instagram reklamları hizmetlerimiz

Instagram da fotoğraflar ve video içerikleri yüklenmektedir. Bu da instagram reklam platformu olarak gerçekten avantajlı olmasını sağlamaktadır. İnstagram sitesinde bir ana akış denilen sayfa, bir de story yani hikaye bölümü bulunmaktadır. Firmamızdan danışmanlık alarak, instagram reklamları çalışmalarından sizler de yararlanabilirsiniz. Firmamız kişiler ve kurumlar bazında, firmaların ya da kişilerin üretimlerinin yeni nesil platformlarda tanıtımlarının sağlanması için sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya reklamcılığı hizmetleri sunmaktadır. Özellikle etkin geri dönüşleri olan instagram reklamları çalışmalarımızdan ya da bir paket olarak sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Instagram sosyal medya sitesini etkin şekilde kullanmak için bir profesyonelden destek almak çok önemlidir. Tandem Bilişim olarak bunu size mükemmel şekilde sunacak bir firmayız. Merkezimiz üzerinden ülkemizin her yerine, talep eden danışmanlarımıza destek olacak kapasitemiz bulunmaktadır. İnstagram uzman kadromuz ile size mükemmel geri dönüşler sağlayacak içerikler sunmaktadır. İnstagram öne çıkarma uygulamalarımız ile, gönderilerinizin öne çıkmasını sağlamaktayız. Etkileşim alanı olan hedef kitlenin instagram hesaplarında, gönderilerinizin öne çıkmasını sağlayarak direk şekilde ürünlerin nokta atışı gösterilmesini sağlamaktayız.

Instagram reklamları çalışmalarımız sayesinde, potansiyel hedef kitlenize çok daha direk ve verimli şekilde ulaşmanızı sağlayacağız. Dijital pazarlama anlamında, verimliliğinizden maksimum karla sonuçlar alacaksınız. Müşterilerinizle, hedef kitlenizle hızlı ve direk olarak etkileşime girme şansınız olacak. İnstagram takipçi uygulamalarımız da bulunmaktadır. Bir instagram hesabının takipçi sayısı ne kadar yüksek ise, etkileşim alması da o kadar fazla olmaktadır. Takipçi sayısı artırma yöntemlerimiz de sayfanızın yüksek etkileşime girmesi hedefini içermektedir ve büyük oranda bunu gerçekleştirmektedir. İnstagram hesabınız yüksek takipçi sayısı ile hızla ilgi çekecek ve buna bağlı olarak üretimleriniz çok daha fazla kişiye iletilecektir.

Intagram story reklam çalışmalarımız da danışanlarımız etkileşimlerini ve hedef kitleye ulaşmalarını son derece artırmaktadır. İnstagram da hikaye denilen 24 saat kalıcılığı olan gönderiler son derece popülerdir. Bu bölümde reklamların yer alması son derece önemli etkileşimlerin olmasını sağlamaktadır. İşte firmamız olarak uzman kadromuzla, bu alanda da firmaların inanılmaz verimli tanıtımlar yapmalarını sağlamaktayız.

Instagram gönderi reklamı çalışmalarımız da instagram reklamları çalışmalarımızda yer almaktadır. İnstagram üyesi olan kullanıcılar siteye giriş yaptıklarında reklamınızı görecekler ve hedef kitleye ulaşma hedefimiz olduğundan gerçekten ilgisini çeken üyelere ulaşma şansı ve avantajı olacaktır. Genel hatları ile yukarıda belirttiğimiz bu çalışmaları büyük bir profesyonellik ile gerçekleşmektedir. Öncelikle danışanlarımız detaylı şekilde analizlerini yapmaktayız. Buna göre, hedef kitle nedir, ürün veya hizmet içerikleri nelerdir, tanıtım nasıl ve hangi mecralarda olmalıdır, tüm bunların saptamalarını yaptıktan sonra işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle, sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimiz son derece başarılı ve verimli olmaktadır.

Firmamızın hizmetleri hakkında genel bilgiler

Firmamız, sosyal medya danışmanlığı alanında son derece başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Ayrıca, bilişim, yazılım ve danışmanlık firması olarak birçok alanda hizmetlerimiz söz konusudur. Web tasarım, mobil uygulama ve geliştirme çalışmaları, dijital pazarlama, yazılım, seo çalışmalarımız, alan adı ile sunucu yönetimi hizmetlerimiz de değerli danışanlarımıza sunduğumuz hizmetlerimizdir. Başarılı ve eğitimli deneyimli ekibimiz ülkemizde en kaliteli yazılık ve bilişim firmalarımızdan birini olmamızı sağlamaktalar.

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital reklamcılık çalışmalarımız kapsamında, sosyal medya siteleri olarak adlandırılan, instagram, facebook, twitter sitelerinde reklam çalışmalarımız sizlere sunulmaktadır. Öte yandan, Google reklamları, youtube reklamları, linkedin reklamları, yandex reklamları çalışmalarımız da firmaların ihtiyaç, etkinlik alanları ve çalışma detaylarına göre şekillenmektedir.

Firmamızdan tüm hizmetlerimiz noktasında her zaman bilgi alabilir, sorularınıza yanıtlar alabilir ve destek alabilirsiniz. Sosyal medya danışmanlığı çalışmalarımız, sizlerin sosyal medya sitelerinde birçok açıdan etkin şekilde yer almanız amaçlanarak gerçekleştirilmektedir. Hedef kitlenin belirlenmesi ve onlarla maksimum etkileşim sağlanması için ana akışlarda tanıtımlar, story reklamları, takipçi sayısının artırılması gibi tamamen firmalarımızın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımız olmaktadır.

Instagram yediden yetmişe birçok kullanıcının itibar ettiği, son derece etkin bir sosyal medya sitesidir. Her zevk, yaş ve ilgi alanından farklı kullanıcılar olduğundan bu sitede reklamların olması size çok önemli geri dönüşler sunacaktır. İnstagram reklamları çalışmalarımız, gönderilerinizin öne çıkarılması, story kısmında reklamların etkin olarak sunulması, takipçi sayısının artırılması, gönderi reklamları gibi çalışmalarımız bulunmaktadır.

Web sitemizde hizmetlerimize ve planlarımıza, ilkelerimize göz atarak profesyonel çalışma anlayışımızı inceleyebilirsiniz. Firmamızla web sitemizin iletişim kısmından bağlantıya geçebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimiz de devamlı şekilde sizlere hizmet sunmaktadır. Sosyal medya hesapları ya da whatsupp hattı üzerinde de 7 24 firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bugüne kadar birçok önemli firmanın dijital anlamda, donanımlı şekilde çalışmalarını yaptık, halen de yapmaya devam etmekteyiz. Web sitesi tasarımları, sosyal medya danışmanlığı, seo arama motoru optimizasyonu ve birçok paket hizmetimizle size mükemmel bir bilişim desteği sağlayabiliriz.