Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik çalışmalarımızdan yararlanarak, online dünyada aktif ve kendinizi tanımlayan bir kimlik ile var olabilirsiniz.

Bir firmanın, kuruluşu ya da işletmenin, hedef kitlesine ulaşması, potansiyel müşterileri ile etkileşime girmesi için klasik yöntemler yanında, günümüzde internet üzerinden etkili şekilde var olması da çok önemlidir. Ayrıca klasik anlamda da etkili şekilde dikkat çekmenizi sağlayacak bir kurumsal kimlik edinmeniz gerçekten hayati önem taşımaktadır. Nasıl bizleri tanıtan isimlerimiz, ad soyad, cinsiyet gibi farklı kimlik tanımlarımız varsa, firmaların da kurumsal kimliklerinin olması çok önemlidir. Bu şekilde sektörde sizin gibi aynı alanda faaliyet gösteren firmalardan farklı olma, onların arasında ayrışma şansınız olacaktır. Kurumsal kimlik gerçekten faydalı bir uygulamadır.

Kurumsal kimlik faydaları

Kurumsal kimlik çalışmalarımızla, ciddiyetiniz belli olur ve müşterileriniz nezdinde amaçlarınızın, samimi ve ciddi bir kurum olduğunuza dair görüşleri oluşur. Özellikle hedeflediğiniz kitle üzerinde olumlu ilgiyi elde edersiniz. Kurumsal tasarımının profesyonel şekilde, sizi kaliteli ve gerçek şekilde tanıtan özellikler ile olması demek, kalıcılık ve süreklilik noktasında olumlu izlenim bırakmanız anlamına gelmektedir. İşletmelerin, firmaların kurumsal kimlikleri ile kendilerini net şekilde ifade etmeleri demek, müşterilerinin de onları direk olarak bulmalarına olanak sağlamak demektir. Firmalar kendilerini direk olarak tanıtabileceklerinden hem zaman, hem de maddi anlamda tasarruf sağlanır.

Kurumsal kimlik dahilinde yer alan unsurlar, öncelikle logo tasarımı olarak dikkat çekmektedir. Size ait, elbette firmanızı yansıtacak bir logo firmamızla işbirliği içinde oluşturulabilir. Promosyon ürünlerinin de önemli bir yeri olduğunu belirtelim. Bunlar, çakmaklar, tişört, bardak, defter, kalem, notluk, kupa gibi farklı ürünler olabilir. İşletme dahilinde kullanılacak olan materyaller, malzemeler de kimlik detayları arasındadır. Ambalajlar ile baskı ürünleri de kurumsal kimlik elemanları içinde yer almaktadır. Buna göre, matbu tasarım, broşür tasarımı ve grafik tasarım çalışmaları da son derece önemlidir. Özellikle kartvizit çalışmaları da kurumsal kimlik unsurlarından biridir. Kurumsal kimlik, özellikle logo baskıları bir bütün olarak, yazılı elemanlar üzerinde de kullanılmalıdır. Kartvizitler, broşürler, el ilanları, kataloglar logo ile zenginleşmiş şekilde hazırlanmalıdır.

Kurumsal kimlik tasarım aşamaları

Oluşturulan logo ve tüm elemanları ile hayata geçirilen kurumsal kimlik çalışmaları, firmanın ciddiyet içinde müşterilerine ulaşmasını sağlayacaktır. Doğru hazırlanan kurumsal kimlik tasarımları ile işletmeler hedef kitleye ulaşabilirsel, işlevlerini son derece artırabilirler. Firmamız tarafından son derece başarılı şekilde yapılan kurumsal kimlik tasarımları ise şu aşamalardan geçmektedir.

Öncelikle, marka değerlerine, üretimlere, hedefe, misyon ve vizyona uygun bir logonun tasarımı gerçekleştirilmektedir. Hedef kitle, ulaşılması istenen müşterilerin özellikleri net olarak belirlenir ve buna göre hazırlıklar yapılır. Ayrıca işletmenin kurulma amacı nedir, hangi ürünler ya da hizmetler gerçekleştirilmektedir, bunların detaylı şekilde analizleri yapılır. Bu analizlerin yapılması, ne şekilde bir tanıtımın gerekli olduğunun saptanması açısından son derece önemlidir. İlgi çekmek noktasında, müşterilerin ve genel anlamda hedef kitlenin dikkatini çekmeye yönelik olarak kurumsal kimlik elemanları da özenle hazırlanır. Bu noktada gerek dijital, gerekse matbaa işlemleri hayata geçirilir. Kurumsal kimlik hazırlıklarında, logo üzerinde renkler, desenler, çizimler özenle tam olarak firmayı tanımlar şekilde hazırlanır.

Firmamız olarak bugüne kadar son derece önemli ve gerçekten akılda kalan logolar ile kurumsal kimlik çalışmaları hazırlamış bulunmaktayız. Sizinle detaylı olarak temas ederek 7 24 size destek vererek mükemmel kurumsal kimlik hazırlıklarını yaparız. Her aşamada sizlerin görüşünü özenle alırız. Profesyonel grafik ekibimiz sizlere birkaç adım öteye taşımak için hizmet vermektedir. Web sitemizden ve destek hattımızdan hemen kurumsal teklif çalışmalarımız konusunda fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Standart kurumsal kimlik çalışmalarımız, tam donanımlı kurumsal kimlik çalışmalarımız ve yeni başlangıç kurumsal kimlik tasarımlarımız konusunda detaylı bilgileri alabilirsiniz. Fiyat karşılaştırmaları yaparak, firmamız uygun ekonomik rakamlardan ve elbette özenli çalışmalarımızdan siz de yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizle firmanız kısa sürede tanınır hale gelecek.

Sıkça Sorulan Sorular

Standart kurumsal kimlik paketlerimiz içinde, tüm baskı ve promosyon ürünleri tasarımları bulunmaktadır. Yeni başlangıç olarak geliştirilen kurumsal tasarım çalışmalarımızda ise, logo tasarım ile tüm baskı ve promosyon ürünleri tasarımları yer almaktadır. Full, tam donanımlı kurumsal tasarım çalışmalarımızda kapsam içinde ise, kurumsal web tasarımı, logo tasarım ile tüm baskı ve promosyon ürünleri tasarımları sizlere sunulmaktadır.

Tandem Bilişim olarak, kurumsal kimlik tasarımlarımızla piyasa aktif şekilde yer almanızı sağlamaktayız. Öte yandan, sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimiz, arama motoru reklamları, e ticaret paketleri ve hizmetleri, network sistemleri gibi dijital hizmetlerimizi de her zaman değerlendirebilirsiniz.

Öncelikle bir logonun yaratılması söz konusu olacaktır. Sürekli siz değerli firmamız ile işbirliği içinde logo tasarımlarını, uygun renklerin de kullanılması ile hazırlarız. Bunların yanında, broşür tasarımları, gerekli kartvizit ve promosyon ürünlerinin tasarlanması, matbu yani basılı ürünlerin tasarımları bir bütün olarak de sizler için gerçekleştirilir.

Firmamız yıllardır, başta kurumsal kimlik ve logo tasarımları olmak üzere, dijital pazarlama, tasarım çalışmaları ve reklamcılım alanında hizmet vermektedir. Sosyal medya danışmanlığı ve mobil uygulamalar da tamamen firmaların içeriklerine ve özelliklerine uygun şekilde firmamız tarafından özenle hazırlanır ve kullanıma sunulur. Müşteri memnuniyeti esas alınarak sizlere en iyisi ve her zaman iletişim içinde hizmet vermekteyiz.

Günümüzde firmaların internet üzerinden, dijital ortamda ürünlerinin tanıtım ve satışlarını yapmaları çok önemlidir. Bu nedenle e ticaret paketlerimizden ya da size özel hazırlanacak tasarımlarımızdan yararlanmanızı önermekteyiz. Bu şekilde, gerek firma ve ürün tanıtımı, gerekse online alışveriş için mükemmel ve donanımlı bir altyapısı olan site üzerinden hizmet sunabilirsiniz.