Toplu Mail Hizmeti

Toplu mail hizmeti hizmetlerimizden hemen yararlanarak, marka tanıtımlarınızı kolayca ve ekonomik fiyata yaptırabilirsiniz.

Tandem Bilişim, tanıtım, yazılım ve danışmanlık olarak müşterilerimizin yeni nesil, internet üzerinden tanıtımlarına, elektronik ortamı etkin şekilde kullanmalarına yardımcı olmaktayız. Artık el ilanları, görsel ve yazılı medyada reklamların ya da tanıtımların yapılması geride kaldı. Bunun yerine, dijital reklamcılık unsurları ön plandadır ve kullanılmalıdır. Gerçekten yeni nesil reklamcılıktan maksimum fayda sağlamak için sizlerin de firmamız gibi danışmanlık firmalarından destek almanızda fayda var. Firmamız olarak hizmetlerimiz, sosyal medya danışmanlığı ile, instagram reklamları, facebook reklamları, twitter reklamları, youtube reklamları, yandex reklamları çalışmalarımız, seo arama motoru optimizasyonu çalışmaları, toplu mail hizmeti, toplu sms hizmeti ve birçok alanda sizlerle.

Uygun Fiyata Toplu Mail Hizmeti

Toplu mail gönderimi ile gerçekten ekonomik rakamlara, binlerce insan ile etkileşim içine girebilirsiniz. Firmamızın e mail marketing hizmetlerinden maksimum fayda sağlayacaksınız. Özellikle e posta sistemi ile pazarlama, tanıtım ve satış hedefi olan firmaların verim alması için son derece uygun çalışmalarımız söz konusudur. Çalışmalarımız noktasında, toplu mail reklam çalışmalarımız ile, kolay kullanım sağlayacaksınız. Programlarımız sizlere kullanıcı dostu olan, son derece kolay ara yüzler sunmaktadır. Temel bilgisayar ile internet kullanımı bilgisine sahip olan kişi ya da firmalarımız sistemi kolayca sistemi kullanabilirler. Kolay kullanım olması tüm programlarımızda en önemli özelliklerimizden biridir. Danışanlarımızı kesinlikle zorlanacakları, süreli destek almak isteyecekleri, karmaşık sistemlerin içinde sokmuyoruz.

Sizlerle kesintisiz olarak eğitim ve destek içinde olmaktayız. Firmamız uzman kadrosu ile mükemmel tasarımlara ve uygulamalara imza atmak yanında, ayrıca, sınırsız eğitim ile daima yanınızdayız. Öncelikle başvuran danışanlarımızın en uygun ve avantajlı şekilde reklamlarının, tanıtımlarının yapılması noktasında analizlerimizi yaparız. E mail ile reklamcılık ve diğer çalışmalarımızı buna göre saptarız. Bundan sonra danışanlarımıza devamlı olarak eğitim vererek programlarımızı eksiksiz şekilde kullanmalarını sağlarız. Raporlama ile verimli olup olmadığını da kendilerine bildiririz. Yüksek ulaşılabilirlik oranları yakalamamız kesinlikle tesadüf değil. Etkileşimi en üst seviyeye çıkaracak çalışmalarımızı uzman kadromuz tasarlar ve aktifleştirir. Firmamızın sınırsız şekilde müşteri hizmetleri yardımı olduğu da kesinlikle unutulmamalıdır. Anlık şekilde sorularınızı yönelteceksiniz ve dakikalar içinde cevaplarınızı alacaksınız.

Mail gönderim hizmetleri ve hizmet kalitemiz

Mail reklam hizmetlerimizle birçok firmamızın müşteri sayılarının katlanmasını sağladık. Firmaların ürün ile mal ya da hizmetlerine ve müşteri potansiyellerine uygun olarak mail gönderim içeriklerimizi ve mail hesaplarını düzenleriz. Örneğin eğitim ürünleri satışı yapan bir firmamın toplu mail reklam çalışmalarında öğrencileri içeren bir mail adres sistemi kurmaya özen gösteririz. Tanıtım, bilişim, yazılım, danışmanlık olarak sizlere hizmet sunacak firmaları seçerken raporlama disiplini olanları tercih etmeye gerçekten özen göstermelisiniz. Tandem Bilişim olarak en önem verdiğimiz konu müşterilerimizin çalışmalarımızdan sonuç alıp almadıklarını bilmeleridir. Performans ve .çalışmalar, doğru zamanda olmalıdır, doğru hedef kitleye ulaşmalıdır ve doğru hizmetler sunulmalıdır.

Raporlama içeriklerimizde düzenli aralıklarla sizlere, emaillerin okunma oranları, hangi linklerin daha fazla tıklandığı, domain noktasında okunma tıklanma oranları, haftalık, günlük , saatlik gibi zaman bazında okunma oranları, bounceback sınıflandırmaları, davranışlara göre ve demografik olarak inceleme yapılarak hedef gruplarının yaratılması ve müşterimize ayrıntılı bilgi verilmesi çalışmalarımızın içerileridir.

Firmamız genel anlamda, email marketing, pazarlama otomasyonu çalışmaları, internet reklamları çalışmaları, seo çalışmaları, teknolojik donanımlar ve çalışmalar, tasarım ve yazılım çalışmaları, web sitesi kurulması ya da var olan web sitelerinin geliştirilmesi çalışmaları olarak şekillenmektedir. Firmamızın web sitesinden hizmetlerimiz ve çalışma esaslarımız hakkında ayrıntılı bilgi alınız. 7 24 iletişime açık sistemimizle her zaman size yardımcı olacak kapasitemiz bulunmaktadır. Firmamızı tanımak ve iletişime geçmek için, online iletişim sistemlerimiz ile çağrı merkezimizden yararlanabilirsiniz. Whatsupp ile sosyal medya hesaplarımız üzerinden de temasa geçebilirsiniz. Danışanlarımızdan biri de siz olun ve internet reklamcılığının ne kadar verimli ve ekonomik olduğunu siz de keşfedin.

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışmalarımız büyük oranda yüzyüze olarak değil, online iletişim ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle bizimle çalışmanız için mutlaka aynı şehirde ya da yakın bir lokasyonda olmanıza gerek yoktur. Ülkemizin her hangi bir yerinden ya da yurtdışında da firmamızla iletişime geçerek bizimle çalışabilirsiniz.

Toplu mail hizmeti paketlerimizde, öncelikle danışanlarımızın analizlerini yaparak, sayılarını ve mail gönderilecek hedef kitleyi belirleriz. Hedef kitlenin, zamanlamanın ve mail içeriğinin uygun formda olması çalışmaların verimli olmasını sağlar. Firmamız uzman kadrosu ve analiz etmeye verdiği önemle bugünkü kadar başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Tandem Bilişim Yazılım ve Danışmanlık hizmetleri olarak, bilişim ve yazılım sistemlerinde, internet üzerinden sunulan hizmetlerde ülkemizin öncü firmaları arasındayız. Web sitelerinin hazırlanması ve yenilenmesi, seo arama motoru optimizasyonu, toplu e mail hizmeti, toplu sms hizmeti, sosyal medya reklamları gibi alanlarda danışanlarımıza hizmet sunmaktayız.

Gerek bireysel bazda, gerekse kurumsal olarak firmamızla çalışabilirsiniz. Tüm bilişim ve yazılım işlemlerinizi firmamıza emanet edebilirsiniz. Web sitenizin hazırlanmasından, sosyal medya danışmanlığı ve reklamcılık hizmetlerine, toplu mail ile sms hizmetlerine, bilişim sistemleri çalışmalarına kadar sizlere hizmet vereceğiz. Hizmetlerimizden bir ya da birkaç kalem olarak da yararlanabilirsiniz.

Google ile Yandeks arama motoru reklamları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Arama motorlarına her gün binlerce kişinin tıkladığını biliyoruz ve gerçekten etkili reklamlarınızı bu alanda sunabilirsiniz. Aynı durum sosyal medya siteleri için de geçerlidir. Twitter, instagram ve facebook reklamları için firmamızdan yardım alabilirsiniz.