Network Sistemleri

Tandem Bilişim olarak network sistemleri hizmetlerimiz ile uygun ve ekonomik fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz.

Firmalarımıza, network sistemleri kapsamında, sistem durumunun keşif ile incelerek saptanmasından sonra, altyapı projelendirmesinin yapılması, planlamaların ve uygulamaların yapılarak anahtar teslim şekilde sizlere sistemin kurulması ve teslim edilmesi çalışmalarımızı kapsamaktadır. Öncelikle, hali hazırda varsa kullanılan ağların analizleri yapılır, bundan sonra performanslar izlenir, verim kontrolü yapılarak raporlama hazırlanır. Bundan sonra sistemde geliştirilmesi gereken noktalar net olarak tespit edildikten sonra, ürünlerin temin edilerek sistemin kurulması, altyapının düzenlenmesi, yapılandırma işlemlerinin tamamlanması ile sizlere mümkün olan en uygun ve yüksek kaliteli sistem sunulur.

Network sistemleri çalışmalarımız

Network sistemi çalışmalarını yapacak firmayı kesinlikle iyi seçmenizi tavsiye ederiz. Doğru altyapının oluşturulması uzman bir ekibin çalışmasını zorunlu kılar. Eğitimli, deneyimli bir ekipten destek alırsanız, en doğru kurulum hizmeti alabilirsiniz. Network altyapı sisteminin doğru şekilde saptanması ile işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak ve gelişen iş yapınıza entegre olacak bir sistemin sahibi olabilirsiniz. Gerek küçük, gerekse büyük çaplı ağların yönetiminde, size güçlü etkiler sunacak yazılımları firmamız çalışmalarında bulacaksınız. Doğru bir network sisteminin seçilmesi ile performans ölçümlerini yapabilirsiniz, işlemcilerin performansı, kullanılabilir disk alanları, bellek kullanım ve diğer detayları sağlıklı şekilde izleyebilirsiniz. Sistem üzerinden çok sayıda ağ elemanlarını, ağ cihazlarını izlemeniz mümkün olacaktır.

Network sistemi sayesinde, bilgi işlem kaynaklarının tamamı tek bir merkez, ya da birkaç merkez üzerinden yönetilebilir. Bu da idari açıdan bir denetim ve bütünlük sağlamaktadır. Sistemin verimli şekilde çalışmasında network altyapısının doğru şekilde oluşturulması çok önemlidir. Firmamızla çalışarak en doğru çözümleri elde edebilirsiniz. Firmamızın deneyimli ve mükemmel eğitimli kadrosu size en mükemmel çözümleri sunacaktır.Öncelikle, keşif yaparak altyapı ve kurulum detayları noktasında yol haritamızı belirleriz. Size en uygun sistemi kurar, devamlı olarak teknik destek ve danışmanlık sağlarız.

Network kurulumu işlemleri

Firmaların iş verimliliğini sağlamaları için kesinlikle, bilgi işlem sistemlerinde bütünlük ve sürekliliğin olması gerekmektedir. Bu nedenle, firmamız network kurulumu konusunda firmalara yardımcı olmaktadır ve kesintisiz olarak destek vermektedir. Network sistemlerinde entegrasyon kabiliyeti olan kurulumları firmalarımıza sunmaktayız. Local area network ya da wide area network uygulamaları, keşfimizi yaptıktan sonra, durum tespiti yarak uygulamaktayız. Bu şekilde, firma sistemine en uygun ve bilgi işlem sistemlerinin etkin şekilde tek bir merkezden idare edilmesini sağlamaktayız. Bu durum firmalara son derece önemli avantajlar sağlamaktayız. En önemlisi firmaların bilişim ve yazılım noktasında maliyet açısından avantajlar sunmasıdır. Ayrıca bu şekilde sistemin kullanımı, idaresi çok daha kolay olmaktadır.

İşini şansa bırakan bir firma kesinlikle değiliz. Size ücretsiz olarak sunacağımız keşfimizi yaptıktan sonra, beş senelik bir gelişme sürecini, olası gelişme kapasitesini göz önünde bulunarak network kurulumu işlemlerimizi düzenleriz. Bu planlamamız sayesinde, danışan firmalarımıza ekstra bir maliyet yüklemeden, uzun yıllar sistemini kullanmalarını sağlarız. Birden fazla sistem oluşturulmasına ya da sürekli olarak sistemin yenilenmesi için ekstra maliyetler içine girmenize gerek kalmadan, size sunduğumu network sistemi üzerinden işlemlerinizi yapma şansınız olur. Düzenli olarak firmamızdan destek alan danışanlarımıza,aksatmadan, periyodik aralıklarla destek ve servis hizmetleri vermekteyiz.

Network kablolama ve sistem çalışır şekilde firmamıza teslim edilir. Firmamızın müşteri memnuniyeti noktasında, en memnun eden özelliklerinden biri de7 24 destek paketi ile sizlere hizmet vermemizdir. Günün her anında, sorun çözümlerinin gerçekleştirilmesi, sistem destekleri ve arıza ya da hataların giderilmesi, uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Yılda birkaç kere, sizlere tamamen ücretsiz servis hizmetleri sağlamaktayız. Ayrıca ekstra hizmetlerimizde ya da yeni ürün alımlarınızda son derece avantajlı indirimlerimizden danışanlarımız yararlanmaktadır. Bakımlarımız ve kontrollerimiz de kesintisiz olarak devam eder. Bu noktada, danışanlarımızın en ufak bir destek taleplerini de geri çevirmez,en hızlı şekilde müdahale ederiz. Network sistemleri yanında, düzenli bakım ve yenileme, periyodik bakım çalışmalarımız, mobil uygulama çalışmalarımız, birçok hizmetlerimizle sizlerleyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

7 24 tam destek paketi, sizlere kesintisiz olarak destek verdiğimiz full paketimizdir. Bu paketimizde senede birkaç kere ücretsiz bakım ve indirimler söz konusudur. 7 24 destek paketi de senede birkaç defa düzenli ücretsiz bakım, yine ekstra indirimler içermektedir. Özel bir destek paketimiz ise, sizden gelen çağrıyı takiben, ilk 24 saat içinde destek verdiğimiz paketimizdir. Her zaman danışanlarımızla iletişim ve destek halinde olduğumuzu belirtelim.

Web sitemizden ya da çağrı merkezimizden fiyat teklifi alabilir ve çalışmalarımız konusunda detay bilgileri alabilirsiniz. Öncelikle uzmanlarımız keşif yapılacak ve buna göre, en uygun network sistemi geliştirilecektir. Firmanın ilerisi için programlama ve olası gelişme durumu da dikkate alınarak sistem kurulacaktır.

Uzman kadromuz ile önemli avantajlar sağlayacaksınız. Öncelikle, altyapınız ve gelişme olasılıkları dikkate alınarak, size ek yük ve maliyet getirmeyecek sistem kurulacaktır. Bu şekilde maliyet önemli oranda azalır. Firmanızın yapısına entegre bir kurulum olması, donanımlı bir sistem ile teknik arızalar minimuma iner. Sistemin ve kurumsallığın performansı son derece artar. Üretkenlik artar.

Genel anlamda, sistemin tek bir merkezden, ya da birkaç idareci tarafından yönetilmesi çok avantaj sağlamaktadır. Verim ve iş düzenlemesinin yükselmesi söz konusu olmaktadır. Kullanıcıların memnuniyetleri verim artması ile yükselir. Kritik arızalar hemen tespit edilir ve çözülebilir.

Network sistemleri hizmetlerimiz yanında, periyodik bakım çalışmalarımız, mobil uygulama desteklerimiz, e ticaret hizmetleri ve paketleri, kurumsal kimlik, internet reklamcılığı gibi özel hizmetlerimizle her zaman sizlere uzman ekibimizle destek olmaktayız.