Toplu SMS Hizmeti

Tandem Bilişim olarak toplu sms hizmeti ile firmaların son derece etkili şekilde tanıtımlarının yapılmasını sağlamaktayız.

Sms son derece etkili bir tanıtım aracıdır. Cep telefonlarının kullanılması inanılmaz şekilde yaygınlaşmış, bu cihazlar artık adeta vücudumuzun bir parçası haline gelmiştir. Küçük yaşlardan başlayarak, neredeyse mobil telefonu olmayan bir kişi kalmamıştır desek hata olmaz. Bunun bilincinde olan firmamız, tamamen müşterilerimizin hedeflerine yönelik olarak toplu sms hizmeti vermektedir. Toplu sms panelimizden siz de yararlanabilirsiniz. Bunun için firmamızla iletişime geçerek danışan firmalarımızdan ya da müşterilerimizden biri olabilirsiniz.

Uygun Fiyata Toplu Sms

Toplu sms gönderimi çalışmalarımız internet üzerinden gerçekleşmektedir. İnternet üzerinden, kesinlikle zorlanmadan, firmamızın mağazalarına ya da şubelerine, müşterilerinize, varsa bayi ya da bayilerinize, mal ya da hizmet alımı yaptığınız toptancılarınıza, dost ile arkadaş ve aile çevrenize, potansiyel hedef kitlenize sms atabilirsiniz. Bu şekilde, yüzlerce hatta binlerce kişiye aynı anda sms yollama kolaylığını ele edersiniz. Toplu sms sistemlerimiz kullanım açısından son derece kolay, ayrıca gerçekten çok ekonomik fiyatlara gelmektedir. İnternet üzerinden sms göndermek, zorlanmadan, zamandan tasarruf ederek sadece birkaç dakika içinde mesajlarınızı gönderme şansını sizlere sunmaktadır.

Yeni nesil tanıtım faaliyetlerini kullanırsanız çağın gerisinde kalmadan, hedef müşteri kitlenizle kısa sürede etkileşim sağlarsınız, bunu kesinlikle firma olarak gündeminize almalısınız. Sms reklam uygulamaları da bunların arasındadır ve gerçekten ekonomik ve etkilidir. Firmamızın sms gönderim uygulamaları ile çok sayıda kişiye birkaç dakika içinde mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Elbette doğru firma ile çalışarak ekonomik olanaklardan yararlanmanız gerekmektedir. Ancak gerçekten sizi donanımlı ve uzman ekibi ile yönlendirecek bir firmayı seçmeniz lazımdır ve bu konuda Tandem Bilişim e güvenebilirsiniz. Ayrıca çalışacağınız firmanın ülkemiz yasalarına ve mevzuatına uygun olarak düzenlemeler yapmalıdır. Yasal çerçevede belirtilen esaslara uygun şekilde mesaj içeriklerinin ve gönderim esaslarının düzenlenmesi gerekmektedir. Sms gönderimleri, bağlı olan sms operatörleri tarafından, hem de bir üst kurum olan Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından denetlenmektedir. BTK kısa olarak adlandırılan bu kurum, resmi denetleme yetkisine haizdir ve içeriklerin kesinlikle yasalara aykırı olmamalıdır. Ayrıca toplu sms desteği aldığınız firmaların BTK lisansı ile hizmet yapma yetkisinin olmasına çok dikkat etmelisiniz. Firmamız gerekli tüm resmi izinlere sahip şekilde hizmet sunmaktadır.

Neden sms reklamlarında firmamız seçilmelidir?

Yukarıda belirtildiği üzere, firmamız yüzde yüz BTK Bilgi teknolojileri Kurumu tarafından resmi yetki ile çalışma izni olan ve tüm uygulamalarında yasal çerçevede hareket eden bir firmadır. Peki firmamızdan sms sistemlerini nasıl kullanabilirsiniz. Firmamız sizin için özel bir mesaj paneli oluşturacaktır ve bu panele cep telefonunuz ile rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Tandem Bilişim olarak müşteri memnuniyetine ve kesintisiz müşteri desteğine çok önem veririz. 7 24 çağrı merkezimizle bağlantıya geçmek ve sorularınıza yanıt almanız, destek almanız mümkündür. Paneli kullanırken her türlü sorun ve görüşlerinizde iletişime geçebilirsiniz. Mesajların iletim süreleri merak edilen noktalardan biridir, yollanan mesajların sayısına göre gönderim süreleri de değişir. Yaklaşık olarak bir sms in gönderimi 10 saniye sürmektedir. Elbette iletilemeyen mesajlar da olabilir ve bunlar da sistem tarafından kullanıcımıza bildirilir. Bu süre 48 saattir. Bu sürenin geçmesinden sonra danışanımıza iletilemeyen mesajların raporu gelir.

Geliştirdiğimiz kullanımı son derece kolay ara yüzler ile 7 24 sisteme girerek, mesaj gönderme şansınızın olduğunu belirtelim. Eğitimli ve deneyimli uzman kadromuzla sürekli programlarımızı geliştirmekteyiz. 24 saat kesintisiz olarak panele giriş yapabilirsiniz, her zaman sms gönderimi sağlayabilirsiniz. Toplu sms gönderimlerinde mükemmel ve en son donanıma sahip uygulamaları yani aplikasyonları kullanmaktayız. Bu özel sistemimizle, firmalar kendi uygulamaları üzerinden ya da kurumsal olarak kullandıkları sistemler üzerinden toplu sms gönderimi yapabilirler. Kullanımı kolay sistemimiz noktasında, telefon rehberiniz ile bağlantı sağlayarak rehberinizdeki isimlere de ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamızın bir abonesi olarak siz de toplu sms hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, tamamen size özel bir sms paneli geliştireceğiz. Panele mobil telefonunuz üzerinden 7 24 giriş yapabileceksiniz ve kullanabileceksiniz. Uygun sayıda mesajlarınızı, belirlediğiniz sayıda elbette, gönderebileceksiniz. Bir sorun olması durumunda ise hemen firmamızla, 24 sata boyunca iletişime geçebileceksiniz.

Firmamız resmi çalışma yetkisine sahip olarak hizmet vermektedir. Mesaj içeriklerine çok dikkat edilmesi, bu nedenle mutlaka güvenli olan firmalarla çalışılması gerekmektedir. Hem sms operatörlerinin, hem de BTK Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından denetim söz konusudur. Firmamız yetkili olduğunu ve yüzde yüz yasal içerikler ürettiğini belirtelim.

Bir yazılım, bilişim ve danışmanlık firması olarak, firmaların internet teknolojilerinin nimetlerinden yararlanmaları için hizmet üretmekteyiz. Toplu mail hizmeti, toplu sms hizmeti, instagram, twitter, facebook sosyal medya reklamcılığı hizmetleri, e ticaret paketlerimiz, bilişim sistemleri çalışmalarımız, veri depolama hizmetlerimiz, youtube reklamları, arama motoru reklamları gibi hizmetlerimizle sizleri birkaç adım öteye taşımaya hazırız.

Müşterilerimizle kesintisiz olarak iletişim kurmaya çok önem veririz. Bu nedenle çağrı merkezimiz devamlı şekilde hizmete açıktır. Öte yandan canlı destek hattımız üzerinden devamlı olarak 7 gün ve 24 saat kesintisiz olarak uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Öte yandan, sistemlerimiz kullanıcı dostu arayüzleri ile en temel internet bilgisi olan kişilerin bile rahatlıkla kullanabileceği durumdadır.

Toplu sms ya da toplu mail sistemlerimizden yararlanarak, son derece uygun fiyatlara, hızlı şekilde müşterilerinizle, potansiyel müşterilerinizle etkileşime girebilirsiniz. Abone olarak siz de firmamızın bir parçası olabilirsiniz ve şifrenizle her zaman panelimizden yararlanabilirsiniz.