Twitter Reklamları

Twitter reklamları ile popüler sitede etkin şekilde yer alabilir ekonomik fiyatlarla sosyal çevrenizi rahatlıkla büyütebilirsiniz.

Günümüzde internet malum olduğu üzere, asla çıkmayacak şekilde hayatımızın içine girmiş bulunmaktadır. Nasıl neredeyse, tüm resmi ve özel işlemlerimizi internet üzerinden yapmaktaysak, ürün tanıtımları, alışverişlerimizi de elektronik ortamda gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede, artık klasik olarak aklımıza gelen gazete, dergi gibi basılı reklamların ya da televizyon, radyo reklamlarının yerini internet üzerinden söz konusu olan, dijital reklamlar dünyamıza girmiş bulunmaktadır. Google gibi önemli arama motorlarında, Yandex, Youtube gibi önemli internet sitelerinde reklamlarınızın olması demek inanılmaz sayıda hedef kitleye kolayca ulaşmanız demektir. Bunu da firmamızla sağlayabilirsiniz. Sosyal medya sitelerinin önemli ve inanılmaz etkisi de kesinlikle es geçilmemelidir. Firmamız ülkemizde sosyal medya danışmanlığı açısından en başarılı firmalardan biridir.

Twitter reklamları ve sosyal medya sitelerinde reklam hizmetleri

Sosyal medya sitelerinin milyonlarca kullanıcılarının olduğu unutulmamalıdır. Sadece gerçek kişiler değil, çok sayıda gruplar, firmalar, şirketler de yani potansiyel insan grupları olan kitleler de sosyal medya sitelerini kullanmaktadır. Bu durum etkileşimin son derece artmasını sağlamaktadır. Sosyal medya siteleri nelerdir, elbette en aktif olanlar, instagram, twitter ve facebook siteleridir. Twitter, 140 karakter ile twit adlı gönderilerin üyeler tarafından ana sayfaya atıldığı, bu şekilde etkileşimin yaratıldığı bir sosyal medya sitesidir. Yüksek sayıda kullanıcı vardır ve sitenin en önemli avantajlarından biri hashtag denilen başlıklar ile dünya çapında bile etkileşim sunabilme gücünün olmasıdır.

Twitter reklamları gerçekten çok etkili sonuçlar doğurabilmektedir. 140 karakteri kullanarak, markanızın tanıtımı, bilinir olması, etkili olması, buna bağlı olarak da mal ya da hizmetlerinizin satışlarının artması noktasında son derece önemli etkiler alabilirsiniz. Twitter ın yaklaşık olarak dünya çapında 250 milyon üzerine kullanıcısının olduğu malumdur. Bu kadar etkili bir kullanıcı sayısı tanıtımların da son derece etkili ve çarpıcı olmasını sağlamaktadır. Twitter trend topic denilen hashtag kullanımı kesinlikle yabana atılmamalıdır. Hashtagların ana sayfaya düşmesi ile spesifik bir konuda yoğun bir gönderi trafiğinin olması bu başlığın trend haline gelmesini sağlamaktadır. Bu şekilde bir konu yüksek etkileşime girmekte ve birçok üye tarafından görülmesini, farkındalık oluşmasını sağlamaktadır. Firmamız olarak twitter trend topic çalışmalarımızda danışanlarımızın son derece yüksek oranda etkileşime girmesini sağlamaktayız.

Dijital reklamcılık çalışmaları

Sosyal medya sitelerinin ürün ve hizmet tanıtımlarının ve satışlarının maksimum düzeyde yapılması noktasında inanılmaz olumlu sonuçlar sağlamaktadır. Bu nedenle firmaların ve kişilerin bu yeni nesil tanıtımlara önem vermelerini öneriyoruz. Tandem Bilişim olarak hizmetlerimiz arasında, şüphesiz ki en önem verdiğimiz konuların başında dijital reklamcılık gelmektedir. Bu anlamda,sosyal medya danışmanlığı desteklerimizi birçok danışmanımıza sunmaktayız. Sosyal medya alanlarında firmaların ürünlerini, hizmetlerini tanıtmaları, satışlarını yapmaları kısa sürede çok sayıda muhataba ulaşmalarını ve sosyal medya üzerinden, online olarak da alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Bu durum hem firmalar açısından, hem de tüketiciler açısından avantajlıdır. Firmamız gibi doğru bir sosyal medya uzmanı firma ile çalışarak, milyonlarca insanla etkileşim içine girebilirsiniz. Elbette öncelikle, uzmanlarımız firmanızın analizini yapacaklar. Ürün ya da hizmetlerinizin özellikleri nelerdir,amaçlanan hedef kitle nasıldır bu detaylar belirlenmektedir. Bundan sonra, twitter ve diğer sosyal medya sitelerinde hangi detaylarla etkin şekilde yer almanızın avantajlı olacağı saptanır. Bunu takip ederek gerekli dijital reklamcılık işlemleri hazırlanır ve aktif edere uygulamaya başlanır.

Twitter reklamları yanında sizlerden gelen talepleri de dikkate alarak, instagram ve facebook üzerinden de reklamcılık hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu milyonlarca üyesi olan, son derece yüksek sayıda aktif kullanıcısı olan sosyal medya platformlarında reklamlarınızın dönmesi inanılmaz bir etkileşim sağlayacaktır. Twitter da trend topic olarak yer almak, instagram ana akışta ve storylerde reklamlarınızın yer alması, facebook üzerinden reklamlarınızın yer alması kısa sürede etkili tanıtım yapmanızı sağlayacaktır. Gerçekten ekonomik rakamlarla, son derece etkili ürün tanıtımları size inanılmaz avantajlar sağlayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Modern uygulamaların hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğu günümüzde, ülkemiz firmalarının da dijital unsurlardan maksimum şekilde yararlanmasını amaçlamaktayız. Bu yönde hizmet vermek üzere kurulmuş bir firmayız. Uzman ve eğitimli ekibimiz bilişim, yazılım alanında profesyonel isimlerden oluşmaktadır. Sürekli kendini geliştirme ve dijital gelişmelerinin maksimum şekilde kullanılması çalışma ilkelerimizdir.

Tandem Bilişim olarak hizmetlerimiz, dijital reklamcılık noktasında, twitter reklamları, instagram reklamları, facebook reklamları, linkedin reklamları, youtube reklamları, yandeks reklamları olarak çeşitlenmektedir. Web tasarım, seo danışmanlığı, toplu mail hizmeti ve toplu sms hizmeti, e ticaret paketleri, bilişim sistemleri çalışmalarımız, veri depolama çalışmalarımız olarak şekillenmektedir.

Re-marketin dijital reklamcılık açısından son derece etkili bir tanıtım sistemidir. Buna göre, web sitenizi ziyaret eden, belki ürünlerinizi inceleyen, belki online alım yapan ilgililerin, diğer sosyal medya ya da web sitelerinde ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin tanıtımlarını görmesi olarak tanımlamak mümkündür. Bu uygulama potansiyel hedef kitlenizin son derece etkili olarak firmanızı hatırlamasını ve benimsemesini sağlar. Firmamız bu alanda etkili hizmetleri sunar.

Öncelikle firmanızın, mal ile ürünlerin, hizmetlerin değerlendirilmesini yapmaktayız. Analiz ve değerlendirmelerimizin ardından sizin için en etkili olacak sosyal medya sitelerini ve izlenecek tanıtım yöntemlerine karar vermekteyiz. Bu sayede nokta atışı hizmetleri de gerçekleştirmekteyiz.

Firmamızla 7 24 şekilde iletişim kurabilirsiniz. Çağrı merkezimiz devamlı olarak açıktır ve mesajlarınızı, sorularını yönlendirebilirsiniz. İnternet üzerinden firmamızla iletişim kurmanız da mümkündür. Öte yandan, ülkemizin her yerinden bireyler ve firmalar bizlerden destek alabilirler.