Yandex Reklamları

Web sitenizin Yandex reklamları ile tanıtımlarınızın ve etkileşiminizin çok daha etkili hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Arama motorlarına her gün binlerce hatta milyonlarca insan giriş yapmaktadır. Peki arama motorları nedir. İnternet üzerinden bir kelimenin aranması için arama motorlarından yararlanılmaktadır. Dünya genelinde birçok konuda hizmet sunan siteler bulunmaktadır. Kişilerin beklentilerinin karşılanması noktasında direk olarak girmek istedikleri siteleri bulmaları ancak belirli bazı istisnai durumlar için söz konusudur. Bu durumda bile arama motorlarına giriş yapılarak söz konusun sitenin ismi yazılır. Özetle, tüm web sitelerine ulaşmak için Arama motorları ile sitelere giriş yapılabilir çünkü bu siteler kullanıcıları ilgili adreslere yönlendirirler. Yandex ve Google arama motorları olarak en çok tercih edilendir.

Yandex reklamları ile etkili tanıtımlar

Firmamız dijital reklam çalışmalarında mutlaka uygun sonuçlar alınacak ise danışanlarını arama motoru reklamları için de yönlendirmektedir. Yandex reklamları da çalışmalarımız arasındadır. Bu etkili reklamlar ile web sitenizi ziyaret eden muhataplarınızın, reklamlarınızı görerek markanız konusunda algısını pekiştirmesi mümkün olacaktır. Öte yandan, daha önce sitenizi ziyaret etmeyen kişilerin de reklamlar ile etkileşim sağlaması söz konusu olur. Her anlamda Yandex reklam olumlu sonuçları barındırmaktadır. Look a like sistemi ile bu teknolojinin kullanılması ile, ilgi alanları ve davranışlar analiz edilerek web sitenizde müşterileriniz ve ilgililerinize benzeyen kişilere ulaşmak için Yandex reklamlarını kategorize etmek mümkündür. Örneğin 18 yaş üzeri, kadın kullanıcılar, belirli bir ülkede ya da şehirde yaşayan, sağlık alanında çalışanlar gibi hedef kitleler belirlenebilir.

Yandex reklamlarında arama ağı reklamlarının da önemi vardır. Yandex arama reklam seçenekleri olarak, buna göre, arama motorunda firmanızla ilgili bir kelime arandığında, ya da ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgili bir sözcüğün aranması durumunda, arama motoru tarafından sonuçlarda firmanızın reklamları yer alacaktır. Bu tür bir dijital reklam son derece olumlu ve etkili sonuçlar vermektedir. Verimliliği ve etkileşimi son derece yüksektir. Markanın kısa sürede bilinmesi, akılda kalması sağlanır. Bir diğer Yandex reklam seçeneği ise, görüntülü reklamlardır. Yandex ürün reklamı olarak bu seçenek de değerlendirilebilir. Hedef kitlenizin dikkatini çekmek için ilgi çeken, görsellerle ve seslerle bezemiş videoların hazırlanması ile Yandex arama reklamı etkili bir hale getirilebilir.

Yandex alışveriş reklamları ise online satış yapan web sitelerine uygundur. Yandex mail reklam ise mail üzerinden kullanıcıların görmesi hedeflenen tanıtım seçenekleridir. Yandex uygun ödeme seçenekleri ile firmaların hedef tanıtımlar yapmalarını ve uygun rakamlar ödemelerini de sağlamaktadır. Ulaşılan hedefler için ödemelerinizi yapmanız söz konusu olacaktır. Firmanızın Yandex reklamlarından maksimum verim sağlaması için firmamız gereken saha çalışmalarını ve analizleri yapacaktır.

Dijital reklamcılık alanında çalışmalarımız

Tandem Bilişim olarak, dijital reklamcılık alanında başarılı çalışmalarımız bulunmaktadır. Yandex ve Google gibi arama motorları reklamları çalışmalarımızla firmalarımız önemli kitlesel hedeflere ulaşmaktadır. Arama motorları arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, alışveriş reklamları tamamen firmalara uygun olarak çalışılmaktadır. Sosyal medyanın önemi ve reklam açısından etkisi tartışılmaz. İnstagram, twitter ve facebook reklamları olarak da tamamen firmalarınızın amaçlarına ve hedeflerine yönelik olarak reklam çalışmalarımız düzenlenmektedir. Youtube reklamları,kategorilendirme seçenekleri,ödeme avantajları ve yüksek etkileşim ile avantajlıdır. Gmail reklamları çalışmalarımız da bu seçime uyacak firmalarımıza uygulanmaktadır. Lindekin reklamları, re marketing hizmetleri de sunduğumuz hizmetlerimizdir.

Hizmetlerimiz arasında seo, arama motoru optimizasyonu çalışmalarımız da bulunmaktadır. Web sitelerinizin kurulmasında firmamıza güvenebilirsiniz. Tamamen hedef kitlenize yüksek etkileşim sağlayacak, verim almanız amaçlanarak hazırlanan web sitelerini oluşturmaktayız. Web sitenizin olması ve geliştirilmesi için de, artık içeriği yeterli gelmeyen web sitelerinin geliştirilmesi için firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz. Web sitelerinin seo destekli yani arama motoru optimizasyonu açısından desteklenmesi arama motorlarında ilk sırada yer alması açısından çok önemlidir. Genellikle kullanıcıların arama motorlarında ilk ya da ikinci sırada yer alan sitelere tıkladıkları malumdur. Bu açıdan firmamızdan güncel ve verimli hizmetleri alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette firmamızdan tüm hizmetlerini bir paket olarak alabilirsiniz. Siz de kurumsal anlamda çalıştığımız, hizmet verdiğimiz müşterilerimizden olabilirsiniz. Tek tek hizmet kalemlerimizden yararlanmanız da mümkündür. Önerimiz dijital tanıtım alanında bir paket olarak firmamızdan, tüm internet bazlı reklamlar noktasında hizmet almanızdır.

Bu konuda sizin tercih ya da seçim yapmanız doğru olmayabilir. Uzmanlık alanı olmayan bir konuda seçim yapmanız elbette verimli olmayacaktır. Firmanızın hedefleri ve potansiyel müşteri kitlesi belirlenerek en doğru dijital tanıtım platformlarının ve reklam içeriklerinin hazırlanmasını uzman kadromuza bırakınız.

Yandex reklamları ve Google reklamları içeriklerini firmanız için uzmanlarımız hazırlamaktadır. Firmanızın, web sitenizin ürünleri ve hizmetleri tarafımızdan incelenir ve analiz hazırlanır. Hedef kitle belirlenerek en doğru reklam içeriklerinin neler olacağı saptanır ve firmamız tarafından yol haritası buna göre belirlenir. Nokta atışı verim almak bu şekilde mümkün olmaktadır.

Firmamız olarak, müşterilerimizin çalışmalarımızdan haberdar olmasına ve sonuçları takip etmelerine çok önem veririz. Bu nedenle, düzenli aralıklarla sizler için raporlama yaparız. Dönemsel olarak hazırladığımız raporlarımız ile çalışmalarımızdan sonra, tanıtımların etkisini, kaç kişinin reklamlar sonucu etkileşime girdiğini net olarak sizler de anlayabilirsiniz.

Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin hedef kitleye ulaşması için en uygun reklam seçenekleri firmamız tarafından analiz edilerek hazırlanır. Size de danışarak bunları aktif hale getiririz. Alışveriş reklamları, ürün reklamları, mail reklamları, arama reklamları gibi seçenekler arasından bir ya da birkaçını verimli olması saptanırsa hazırlarız. Elbette her aşamada danışanlarımızın da görüşünü ve onayını alırız.