Youtube Reklamları

Youtube dünya çapında etkili görsel anlamda zenginlik sunan sitelerden biridir, Youtube reklamları konusunda destek sağlıyoruz. buna bağlı olarak Youtube reklamları da son derece olumlu sonuçlar vermektedir. Youtube bir video izleme sitesidir denebilir özet bir tabirle. Video klipler, vloglar, film, müzik izlemeler gibi son derece zengin içerikleri ziyaretçilerine ve üyelerine sunmaktadır. Youtube ülkemizde de son derece tercih edilen, hemen herkesin bir kere bile olsa günde ziyaret ettiği çok önemli bir adrestir. Bu kadar bilinen ve kullanılan bir sitede reklamların olması da çok avantajlıdır. Tandem Bilişim olarak, youtube reklam çalışmalarımıza son derece özen göstermekteyiz. Çalışmalarımız alanında youtube reklamları önemli şekilde yer alır ve firmalarımızın yararlanmasını sağlarız.

Youtube reklamları çalışmalarımız

Tandem Bilişim olarak öncelikle danışanlarımızın verimli bir analizini yaparız. Tanıtılması istenen ürünler ya da hizmetler nelerdir, bu noktada yapılması gereken reklam içerikleri nasıl olmalıdır, hangi detayları öne çıkarabiliriz, bunların analizlerini uzmanlarımız yapar. Video reklam çalışmalarımız etkili olması saptanır ise hazırlanır ve danışanlarımızın da oluru alınarak işleme konulur. Youtube ürün reklamı çalışmalarımızla ürünlerin son derece etkili ve görsel anlamda iz kalan şekilde etkileşime girmesi sağlanmaktadır. Çalışmalarımız tüm cihazlar noktasında youtube uygulamalarını kapsamaktadır. Masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tablet, diz üstü formda bilgisayarlar, her türlü cihaz üzerinden youtube reklamları verebiliriz. Ayrıca danışanlarımızın görüşleri alınarak ya da onlardan talep gelmesi durumunda, sadece akıllı telefonlar üzerinden etkili olacak şekilde youtube video reklamları da hazırlanmaktadır. Tüm bu süreçlerde danışanlarımıza her adımda bilgi vermek ve onların görüşleri ve onaylarını almak firmamız için çok önemlidir.

Youtube video önü reklam seçenekleri de sunduğumuz çalışmalarımız arasındadır. Bilindiği üzere youtube reklamlarında mutlaka belirli bir izleme süresi öngörülmektedir kullanıcılar için. İşte bu sayede ürünlerin ya da hizmetlerin hedef kitle tarafından izlenmesi, bu kısa sürede bile akılda kalması sağlanmaktadır. Tüm bu detayların farkında olmak ve bu etkili siteden tanıtım noktasında yararlanmak gerçekten çok avantajlı olmaktadır ürün, eser, hizmet tanıtımları açısından. Elbette firmamız somut şekilde, her danışan kişi ya da firmamızın kendilerine uygun şekilde reklamcılık hedeflerine yönelmesi için analizler yapmaktadır. Buna göre, youtube reklamlarında bölgesel olarak hedef seçimleri de yapılabilir. Belirli bir bölgede reklamların yayınlanması sağlanabilir. Bu durumda, reklamlar sadece tercih edilen ülkede ya da ülkelerde, bölgelerde, şehirlerde hatta semtlerde gösterilebilir. Youtube reklamları, arama yapan kullanıcıların özellikleri, konular, kategoriler gibi seçimlerin yapılması ile spesifik olarak hedef kitlenin belirlenmesine olanak sağlamaktadır. Örneğin sadece ülkemizde ve genç beyler için reklam hedefleri seçilebilir.

Youtube reklamlarının belirli avantajları olduğunu ekleyelim. Buna göre, video reklamlarında gösterim başına göre, izlenme başına göre ya da tıklanma oranına göre ödemeler yapmanız söz konusu olacaktır. Ücretlendirme her an reklamın gösterilmesinde değil, 30 saniye üzerinde izlenmesinden sonra olmaktadır. Bu da reklam verenler açısından avantajlar içermektedir. Çünkü kısa süre izlense bile kullanıcıların akıllarında reklamlarınız ister istemez kalacaktır. 30 saniye ve üzerinde izlenen reklamlarda ücretlendirme ya da cpc üzerinden ücretendirme avantajlar sunmaktadır.

Sosyal medya reklamların Önemi

Sosyal medya günümüzde gerçekten popülerdir ve milyonlarca aktif üyesi, kullanıcısı olan alanlardır. Bu nedenle, firmamızdan gerekli bilgi ile destekleri alarak sosyal medya reklamcılığı çalışmalarından yararlanmanızı öneririz. Youtube gibi gerçekten son derece etkili bir platformda reklamlarınızın yayınlanmasının yanında, instagram, twitter, facebook gibi etkili sitelerde de reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde, ürünlerinizin, hizmetlerinizin, tanıtımlarında ve satışlarında katlayan sonuçları elde edebilirsiniz. Firmamız çalışmalarınıza, ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin özelliklerine bakara sizin için en uygun reklam uygulamalarını değerlendirecektir. Danışanlarımızın analizlerini yaparak, uygulama stratejilerini buna göre belirleriz. İnstagram reklamları olarak, reklamların öne çıkarılması, storylerde reklamların sunulması, gönderi reklamlarının oluşturulması gibi çalışmalarımız bulunmaktadır. Facebook ve twitter reklamları analizlerimiz de aynı şekilde profesyoneldir.

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız dijital reklamcılık alanında başarılı çalışmalara imza atan bir isimdir. Ancak bunun en önemli nedenlerinden biri, firmalarımızın analizlerini yaparak onların ihtiyaçlarını karşılayacak çalışmaları belirlemektir. Youtube ya da sosyal medya reklamları üzerinden reklamların hangisinin tercih edileceğini sizin özel durumunuz ve hedef kitleniz belirleyecektir.

Youtube reklamlarında belirli kriterler bulunmakla birlikte, bunların seçimlerinde en doğru kararları almak tamamen size uygun analizlerin çıkarılması ile gerçekleşmektedir. Video önü reklamlar, ürün reklamları, video reklam seçeneklerinden sizin için en uygun olanları firmamız tarafından saptanır. Yer, kişi gibi kategorisel seçimlerde de tamamen sizin için en uygun olacak şekilde belirlenir.

Çalışmalarımız, tanıtım, bilişim, yazılım ve danışmanlık alanlarında ilerler. Hizmetlerimiz,m sosyal medya danışmanlığı, web tasarım çalışmalarımız, mobil uygulama geliştirme çalışmalarımız, dijital pazarlama, yazılım çalışmalarımız, arama motoru optimizasyonu seo çalışmalarımız, alan adı ile sunucu yönetimi çalışmalarımız, toplu mail ve sms hizmeti, bilişim sistemleri çalışmalarımızla sizlerleyiz.

Sosyal medya siteleri dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan sitelerdir. Bunların yüz milyonlarca aktif üyesi her gün etkileşime girmektedir. Bu nedenle klasik reklamların yerine artık sosyal medya reklamlarına önem verilmelidir. Ancak hangi sosyal medya sitesinin seçilmesi gerektiğine firmamız gibi uzmanlardan destek alarak karar vermelisiniz. Önerimiz tüm sosyal medya sitelerinde reklamlarınızı vermenizdir.

Firmamızla 7 24 iletişim kurabilirsiniz ve ekonomik hizmet paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Markanız için en ideal paketi danışmanlarımız ile birlikte seçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ve diğer iletişim sistemlerinden ulaşmanız mümkündür. Genel anlamda firmanızın durumuna ve hedefinize uygun olarak danışmanlık paketlerimizden yararlanmanızı öneririz. Bu şekilde nokta atışı verim alabilirsiniz.